Porażka w sparingu ze Spartą II Wrocław

W minioną niedzielę na obiekcie przy ul. Sztabowej we Wrocławiu Silesia zmierzyła się z grającym na co dzień w Klasie B zespołem rezerw Sparty Wrocław. W starciu z grającą w mocno okrojonym składzie naszą drużyną gospodarze byli wyraźnie lepsi, wygrywając wysoko 8:1 (4:0). Jedyne trafienie dla szymanowian zanotował Piotr Łuczak.

To był pierwszy przed rundą wiosenną sparing z udziałem graczy Silesii. Osłabiona brakiem 5-6 ważnych ogniw drużyna, uzupełniona zawodnikami, którzy na co dzień nie mają zbyt wielu okazji do grania, nie mogła nawiązać wyrównanej walki z solidnie grającym rywalem. Kolejna okazja do sprawdzenia swoich sił już za tydzień - miejmy nadzieję, że tym razem w składzie bardziej zbliżonym do optymalnego.

Skład Silesii: K. Sobieraj, M. Mikołowski, M. Gołaszewski, M. Trześniowski, T. Lenart, D. Rajter, W. Ziętek, O. Solecki, P. Łuczak, M. Kobryn, D. Jasion, trzech zawodników na występach gościnnych.